ikona-video-szara

PRODUKCJE VIDEO

Nasza agencja zajmuje się produkcją i postprodukcją filmów na potrzeby marketingu. Tworzymy filmy promocyjne, produktowe instruktażowe, szkoleniowe, sponsorskie oraz videorelacje. Zachęcamy do wypełnienia briefu, dzięki któremu obierzemy wspólna ścieżkę działania.

filmy-promocyjny-mak-icon

FILMY PROMOCYJNE

 Forma filmu promocyjnego najczęściej stosowana jest podczas promocji miasta, firmy, usługi. Tworząc scenariusz, bardzo istotny jest czas, gdyż film ten nie powinien trwać dłużej niż 3 minuty. Nie da się ukryć, iż bardzo ważna rolę odgrywają detale – muzyka, niepowtarzalne ujęcia, ciekawa koncepcja. Nie sposób wszystko pokazać twardo stąpając po ziemi, dlatego też proponujemy uatrakcyjnić Twój film ujęciami z powietrza.

Wszystko to składa się na utrwalenie wizerunku firmy, miasta w świadomości odbiorców.

null

FILMY INSTRUKTAŻOWE

Tworzymy filmy instruktażowe, które za pomocą obrazu wyjaśnią usługę, przedstawią funkcjonalność produktu, wytłumaczą działania zachodzące w firmie. Czas prezentacji najczęściej waha się od 1 do 5 min w zależności od indywidualnych potrzeb. Atrakcyjności dodaje narracja lektora, która w sposób rzeczowy i konkretny wyjaśnia zasady działania produktu bądź usługi.

 

video-wizytowka-mak-icon

FILMY SZKOLENIOWE

Coraz więcej firm rezygnuje ze standardowych szkoleń pracowników na rzecz filmów szkoleniowych. Dużym plusem przy tego typu realizacjach jest atrakcyjna forma, która skupi uwagę odbiorcy, a informacje z filmu zostaną lepiej zapamiętane.

null

FILMY PRODUKTOWE

Za pomocą filmu produktowego zaprezentujemy Twój produkt, markę bądź usługę. Przy użyciu najnowszych zastosowaniem stworzymy reklamę, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Przybliżymy potencjalnym odbiorcą zastosowanie produktu, ukażemy jego zalety, właściwości i funkcjonalność. Stworzymy spójna historię Twojej marki, uzupełniając ją o elementy graficzne oraz animacje.

null

VIDEORELACJA

Videorelacja to kolejna forma przekazu mieszcząca się w naszej ofercie. Konferencje, targi, szkolenia, imprezy integracyjne odgrywają ważna rolę w procesie kształtowania każdej firmy. Relacja w postaci filmu jest najlepszą forma „zamknięcia” danego wydarzenia w kadrze. Charakteryzuje się elastycznością czasu emisji to znaczy, że w zależności od potrzeb możemy stworzyć video relacje 1 min, 3 min, czy 5 minutową, może zawierać elementy graficzne oraz wywiady.

null

FILMY SPONSORSKIE

Billboardy sponsorskie to krótkie realizacje reklamowe trwające 8 sekund prezentujące sponsorów filmu telewizyjnego bądź seansu kinowego. Forma ta jest równie skuteczna, co klasyczny spot reklamowy z tą różnicą, iż głównym celem billboardu sponsorskiego jest promowanie marki, a ze względu na krótszy czas trwania koszt produkcji jest znacznie niższy.

NASZE OSTATNIE REALIZACJE

Top