#PRODUKCJE VIDEO

 

Zajmujemy się produkcją filmów na potrzeby marketingu. 

Tworzymy filmy promocyjne, produktowe, instruktażowe, 

szkoleniowe, sponsorskie oraz video relacje, reportaże.

FILM PROMOCYJNY

 Forma filmu promocyjnego najczęściej stosowana jest podczas promocji miasta, firmy, usługi. Tworząc scenariusz, bardzo istotny jest czas, gdyż film ten nie powinien trwać dłużej niż 3 minuty. Nie da się ukryć, iż bardzo ważna rolę odgrywają detale – muzyka, niepowtarzalne ujęcia, ciekawa koncepcja. Nie sposób wszystko pokazać twardo stąpając po ziemi, dlatego też proponujemy uatrakcyjnić Twój film ujęciami z powietrza.Wszystko to składa się na utrwalenie wizerunku firmy, miasta, czy dowolnego podmiotu w świadomości odbiorców.

ZOBACZ NASZE PRODUKCJE Z TEJ KATEGORII:

filmy-instruktazowe-mak-icon

FILM INSTRUKTAŻOWY

Tworzymy filmy instruktażowe, które za pomocą obrazu wyjaśnią usługę, przedstawią funkcjonalność produktu, wytłumaczą działania zachodzące w firmie. Czas prezentacji najczęściej waha się od 1 do 5 min w zależności od indywidualnych potrzeb. Atrakcyjności dodaje narracja lektora, która w sposób rzeczowy i konkretny wyjaśnia zasady działania produktu bądź usługi.

ZOBACZ NASZE PRODUKCJE Z TEJ KATEGORII:

reportaż-mak-studio-icon

VIDEORELACJA/REPORTAŻ

Videorelacja to kolejna forma przekazu mieszcząca się w naszej ofercie. Konferencje, targi, szkolenia, imprezy integracyjne odgrywają ważna rolę w procesie kształtowania każdej firmy. Relacja w postaci filmu jest najlepszą forma „zamknięcia” danego wydarzenia w kadrze. Charakteryzuje się elastycznością czasu emisji to znaczy, że w zależności od potrzeb możemy stworzyć video relacje 1 min, 3 min, czy 5 minutową, może zawierać elementy graficzne oraz wywiady.a

ZOBACZ NASZE PRODUKCJE Z TEJ KATEGORII:

animacja-productowa-icon

FILM PRODUKTOWY

Za pomocą filmu produktowego zaprezentujemy Twój produkt, markę bądź usługę. Przy użyciu najnowszych zastosowaniem stworzymy reklamę, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Przybliżymy potencjalnym odbiorcą zastosowanie produktu, ukażemy jego zalety, właściwości i funkcjonalność. Stworzymy spójna historię Twojej marki, uzupełniając ją o elementy graficzne oraz animacje.

ZOBACZ NASZE PRODUKCJE Z TEJ KATEGORII:

POTRZEBUJESZ 
DOBREGO
SKUTECZNEGO
 VIDEO?

Zostaw nam wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą.

    © 2020 MAK

    Start typing and press Enter to search

    Shopping Cart

    Brak produktów w koszyku.