Polityka prywatności.

 

Korzystając z naszych usług powierzasz nam swoje dane. W ramach poszczególnych usług zdarza się również, że dane te powierzasz także naszym partnerom czyli podmiotom z którymi współpracujemy bezpośrednio lub pośrednio, przede wszystkim w ramach zapewnienia Ci usług na najwyższym poziomie. Polityka prywatności służy jako pomoc w  zrozumieniu, jakie dane zbieramy i w jakim celu oraz do czego je wykorzystujemy. Te informacje są ważne, dlatego prosimy o dokładne zapoznanie się z tym dokumentem.

Kto jest administratorem danych?

Administratorami Twoich danych jest:
Agencja Reklamowa MAK, NIP 618 203 40 24, Regon 364956601

Jakie dane przetwarzamy?

Nasza firma w ramach korzystania ze strony zbiera takie dane jak: adresy IP, pliki cookies, imie i nazwisko, nr telefonu, adres mailowy, które pozyskujemy poprzez wypełnienie przez klienta formularza kontaktowego. Dane te są niezbędne do skontaktowania się z klientem.

Jakie są cele przetwarzania Twoich danych osobowych i przez jaki okres będą przetwarzane?

Dane kontaktowe przetwarzamy na podstawie art. 6 ust. 1 b)RODO.

Czy istnieje wymóg podania danych?

Podanie danych jest dobrowolne aczkolwiek może być niezbędne do realizacji niektórych usług. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolne.

Komu możemy przekazać Twoje dane osobowe?

Twoje dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na nasze zlecenie m.in. dostawcom usług IT, biurom rachunkowym itp. – przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie zawartej z nami umowy i wyłącznie na nasze polecenie. Twoje dane mogą być również przekazane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obowiązującego prawa np. organom ścigania w razie zgłoszenia przez organ żądania na odpowiedniej podstawie prawnej (np. dla potrzeb toczącego się postępowania karnego). Twoje dane mogą być, w niektórych przypadkach przekazywane do odbiorców z państw trzecich tj. z  państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego np. jeżeli będzie to niezbędne dla świadczenia Usług na Twoją rzecz lub jeżeli będzie to warunkowane inną, ważną podstawą prawną.

Jakie są Twoje prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych?

Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem przez Nas Twoich danych osobowych:
• prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
• prawo żądania sprostowania danych,
• prawo do usunięcia danych,
• prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
• prawo do ograniczenia przetwarzania danych.

Jeżeli Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody możesz dodatkowo skorzystać z  poniższych praw:

• prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Jeżeli Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z  poniższych praw:

• prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Możesz przesłać te dane innemu administratorowi danych.

W celu skorzystania z powyższych praw należy wysłać email na adres: [email protected]

 

 

 

Top