PROJEKTY GRAFICZNE Z PEŁNĄ REALIZACJĄ

Zajmujemy się kompleksowo tworzeniem projektów graficznych z pełną realizacją. Identyfikacja wizualna to nie tylko nakreślenie krzywych wektorowych, to przede wszystkim stworzenie wizerunku firmy. Firmy, która ma być rozpoznawalna na szerokim rynku, która ma zostać zauważona. Zanim przystąpimy do procesu twórczego, zachęcamy do wypełnienia briefu, który umożliwi nam zapoznanie się z profilem działalności firmy i z oczekiwaniami klienta. Doświadczenie budowane przez lata pokazało nam, że dobrze i nieszablonowo stworzona grafika zwiększa sukces. Nasza oferta obejmuje stworzenie projektu z pełna realizacją produktu w formie wydruku.

ULOTKA

Ulotka jest najbardziej popularną reklamą w formie papierowej – może być wydrukowana na papierze matowym bądź błyszczącym.

grafika-wizytówka-MAK-agencja-kreatywna

WIZYTÓWKA

Wizytówka mimo swych niewielkich rozmiarów pełni bardzo ważną funkcję w kreowaniu wizerunku. Zawiera wszystkie najpotrzebniejsze informacje o firmie, osobie prywatnej czy wykonywanej działalności. Bardzo ważną rolę odgrywa profesjonalny projekt, wysoka jakość druku i materiału na którym zostanie wydrukowana.

grafika-plakat-MAK-agencja-kreatywna

PLAKAT

Plakat jest jedną z najbardziej popularnych reklam w formie papierowej. Najczęściej wieszamy go na słupach, tablicach ogłoszeniowych, w witrynach. Formę te możemy zastosować przy każdego rodzaju działalności, gdyż plakat może poinformować nas o nowo otwartym sklepie, o zniżce, o imprezie, koncercie itp.

grafika-rollup-MAK-agencja-kreatywna

ROLLUP

Rollup inaczej stojak reklamowy to nowoczesny sposób reklamowania produktu bądź firmy. Wykorzystywany jest na targach, spotkaniach biznesowych, na promocjach, na konferencjach oraz wystawach. Dużym plusem tej formy jest lekka, stabilna, przenośna konstrukcja z możliwością wymiany grafiki.

grafika-carwrapping-MAK-agencja-kreatywna

GRAFIKA NA POJAZDACH

grafika-banner-MAK-agencja-kreatywna

BANNER REKLAMOWY

Banner reklamowy to jedna z najbardziej popularnych, a zarazem trwałych i skutecznych form promocyjnych. Banner możemy umieścić na zewnątrz jak i wewnątrz budynku, przy wykorzystaniu systemu tunelowego bądź oczkowania. Dzięki temu reklama jest łatwa i szybka w montażu. W zależności od potrzeb możemy ją zabrać wszędzie – na targi, spotkanie biznesowe, na imprezę tematyczną.

grafika-t-shirts-MAK-agencja-kreatywna

TEKSTYLIA

Wykonujemy nadruki na tekstyliach takich jak koszulki, spodnie, czapki, torby, odzież robocza itp. metodą sitodruku, sublimacji oraz termotransferem przy użyciu folii flex i flock.

CO JESZCZE

Ponadto wykonujemy: teczki ofertowe, papier firmowy, zaproszenia, katalogi, kalendarze, notesy, wydruki wielkoformatowe.

 

NASZE OSTATNIE REALIZACJE

Top