#ANIMACJE REKLAMOWE

 

Tworzymy animację reklamowa w technice 2D, wykorzystując najnowsze trendy graficzne. Specjalizujemy się w animacjach produktowych, reklamowych, explainer video oraz infografikach. Choć tak naprawdę jesteśmy w stanie stworzyć każdą krótką formę animacyjną.

ANIMACJA PRODUKTOWA

Cechuje ją ciekawa koncepcja historii produktu czy usługi. Forma ta pozwala nam wniknąć w dane urządzenie rozkładając je na czynniki pierwsze ukazując wszystko to co istotne, lecz nie zawsze widoczne. Animacja daje nam również możliwość ukazania produktu, którego fizycznie nie ma, ale znajduje się w fazie projektowej.

ZOBACZ NASZE PRODUKCJE Z TEJ KATEGORII:

animacja-reklamowa-icon

EXPLAINER VIDEO

Jest jednym z najciekawszych oraz najskuteczniejszych narzędzi marketingowych. Charakteryzuje się lekkim i prostym przekazem, który ma na celu przybliżenie skomplikowanych procesów zachodzących w firmie. Może wyjaśnić usługę, funkcjonowanie sklepu internetowego, aplikacji mobilnej itp.

ZOBACZ NASZE PRODUKCJE Z TEJ KATEGORII:

infographic-icon

ANIMOWANA INFOGRAFIKA

może być elementem większej produkcji lub samodzielną formą opartą na przedstawianiu informacji za pomocą słupków, wykresów, diagramów, liczb, statystyk. Zadaniem infografiki jest przedstawienie odbiorcy skomplikowanych działań w jak najprostszy i czytelny sposób.

ZOBACZ NASZE PRODUKCJE Z TEJ KATEGORII:

POTRZEBUJESZ 
DOBREJ
SKUTECZNEJ
 ANIMACJI?

Zostaw nam wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą.

    © 2020 MAK

    Start typing and press Enter to search

    Shopping Cart

    Brak produktów w koszyku.