ikona-animacja-slider

ANIMACJE

Tworzymy animację reklamowa w technice 2D, wykorzystując najnowsze trendy graficzne. Specjalizujemy się w animacjach produktowych, reklamowych, explainer video oraz infografikach. Choć tak naprawdę jesteśmy w stanie stworzyć każdą krótką formę animacyjną. Potrafimy zwyczajne rzeczy przedstawić w sposób wyjątkowy, co niewątpliwie wpływa na zapamiętanie danego przekazu. Naszym celem jest stworzenie produktu, który spełni wszystkie oczekiwania klienta. Zachęcamy do wypełnienia briefu, dzięki któremu obierzemy wspólna ścieżkę działania.

null

ANIMACJA PRODUKTOWA

Animację produktową cechuje ciekawa koncepcja historii produktu czy usługi. Forma ta pozwala nam wniknąć w dane urządzenie rozkładając je na czynniki pierwsze ukazując wszystko to co istotne, lecz nie zawsze widoczne. Animacja daje nam również możliwość ukazania produktu, którego fizycznie nie ma, ale znajduje się w fazie projektowej.

null

EXPLAINER VIDEO

Explainer video jest jednym z najciekawszych oraz najskuteczniejszych narzędzi marketingowych. Charakteryzuje się lekkim i prostym przekazem, który ma na celu przybliżenie skomplikowanych procesów zachodzących w firmie. Może wyjaśnić usługę, funkcjonowanie sklepu internetowego, aplikacji mobilnej itp.

null

ANIMOWANE INFOGRAFIKI

Infografika może być elementem większej produkcji lub samodzielną formą opartą na przedstawianiu informacji za pomocą słupków, wykresów, diagramów, liczb, statystyk. Zadaniem infografiki jest przedstawienie odbiorcy skomplikowanych działań w jak najprostszy i czytelny sposób.

null

ANIMACJA REKLAMOWA

Kreując reklamę za cel stawiamy sobie wywołanie w odbiorcy określonych emocji, takich jak ciekawość, radość, wzruszenie a także wrażeń – wiarygodności, nowoczesności, wyrafinowania. Kiedy obraz zachwyca, a emocje i wrażenia wzbudzone filmem przenoszą się na stosunek do marki i produktu, reklama jest udana, a nasze zadanie wykonane.

NASZE OSTATNIE REALIZACJE

Top